top of page

SUNDUĞUMUZ HIZMETLER

ertakay, Türkiye genelindeki en iyi prodüksiyon şirketlerinden biridir. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Kayıt, Mastering, DJ ve  Miksaj gibi hizmetlerimizi içeren paketlerle sınırsız olanaklar sunmaktayız. Profesyonel ekibimizin aklınızdaki sesleri üretmenize ve kaydetmenize yardımcı olması için bizi arayın.

Soundboard
Recording Equipment
DJ MIxing

KAYIT

Profesyonel bir Kayıt Stüdyosu ile çalışmanın konforu ve rahatlığı içerisinde kayıt yapmak ister misiniz? Teknoloji harikası ekipmanların bulunduğu stüdyomuzdan faydalanmak istiyorsanız, bir sonraki Kayıt seansınız için rezervasyonunuzu yapın. Kayıt fiyatları ve müsaitlik durumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşın. Çok geç kalmayın, rezervasyonlar bitebilir.

MASTERING

ertakay bünyesindeki deneyimli profesyonel ekip ve son teknoloji kayıt imkanlarının yardımıyla yeni sesler ortaya çıkarın ve kaydedin. Mikrofonlardan elektronik mix konsollarına kadar istediğiniz ekipmanı kullanabilirsiniz. Mastering çalışmalarınız için saat belirlemek isterseniz bize ulaşın. Seslerin dünyasına açılan kapı parmaklarınızın ucunda.

MIKSAJ

Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Ekibimizle çalışarak benzersiz bir sound yakalamak istiyorsanız ertakay ile iletişime geçin ve Miksaj seansınız için yer ayırtın. Dinleyicilerinizin keyif alacağı ve sizin gurur duyacağınız bir kayıt ortaya çıkarmak için tüm prodüksiyon sürecinde size yardımcı olacağız. Miksaj çalışmalarına başlamak için hemen bize ulaşın.

bottom of page